O nás

Safeconn® - Miloslav Koubek

Safeconn® je tým přátelských, pracovitých a svědomitých pracovníků, pro které je zákazník a jeho požadavky na prvním místě, stejně tak jako kvalita odvedené práce a následný servis. 

V Safeconn® nenajdete pracovníka bez příslušné kvalifikace či praxe (na kterou svědomitě dohlížíme a kterou také rádi poskytujeme po celý rok).

Projekt Safeconn® vznikl v hlavách zkušených elektrikářů a elektrotechniků jako řešení pro náročné zákazníky, velké společnosti a státní sektor - těmto, často už jen z principu zakázky, nestačí dílo od "malého" soukromníka. Toto však nebyl jediný důvod - tým Safeconn® dokáže díky mnoholeté praxi pracovníků v oboru nabídnout komplexní služby z několika (často různorodých) odvětví. Přesvědčit se můžete nahlédnutím do služeb, které nabízíme. 

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě:

  • Před započetím práce Vás důkladně vyslechneme - cílem je porozumění vašim potřebám.
  • Následně nabídneme hned několik možných řešení - vyberete si to, které Vám vyhovuje nejvíc.
  • Během práce několikrát kontrolujeme správnost postupu a  bezpečnost práce - minimalizujeme tím riziko vzniku nehody, čas strávený na pracovišti a tím i Vaše náklady
  • Po dokončení díla po sobě uklidíme, případný odpad odvezeme, vše s Vámi projdeme a vysvětlíme - Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě
  • Následný servis je samozřejmostí, stejně jako technická podpora
  • Vaše spokojenost = naše spokojenost

Stále ještě váháte nás kontaktovat?? Podívejte se na výběr našich spokojených zákazníků.